O nás

Vítáme Vás na internetových stránkách naší truhlářské firmy. Vznik naší firmy se datuje do roku 1992, kdy došlo ke sloučení samostatných truhlářů a k založení společnosti s ručením omezeným. Řadíme se mezi menší truhlářské firmy s 5 pracovníky. Základní program firmy tvoří výroba a montáž atypických truhlářských prvků – zejména dveří, oken, okenic, schodišť, nábytku, vestavěných skříní. Ve spolupráci se subdodavateli zajišťujeme i komplexní dodávky dveří do obytných domů. Naši odbornost, zručnost a individuální přístup již ocenila celá řada spokojených zákazníků.

Náš tým

František Boháček
František Boháček – společník firmy. Vyučen v oboru truhlář, v roce 1981 ukončil studium na Střední průmyslové škole dřevařské v Bystřici pod Hostýnem. Následně pracoval v přípravě výroby pro truhlářské provozovny a od r. 1993 je jednatelem společnosti Truhlářství U pily s.r.o.
Zdeněk Rosecký
Zdeněk Rosecký – společník firmy. Vyučen v oboru truhlář, od r.1979 se věnuje plně truhlářskému řemeslu.

Jaroslav Chytal – společník firmy. Vyučen v oboru truhlář, v r. 1982 ukončil studium na Střední průmyslové škole dřevařské v Bystřici pod Hostýnem. Ve firmě je právem považován za specialistu na výrobky z masivního materiálu.

   Rychlý kontakt

     František Boháček

  mobil    723 003 374
  email  F.bohacek@seznam.cz
  web  www.truhlarstviupily.cz